Partner na trhu animátorských a grafický služieb: Advanced-VFX Creative Studio

vytlačiť
poslať e-mailom
vybrali.sme.sk
facebook
ohodnotiť

Potrebujete si nechať vyrobiť Reklamné spoty, Led Reklamu, 3D vizualizácie, Flash animácie prípadne iné grafické a animátorské služby? Máme pre Vás spoľahlivého partnera a profesionálne riešenia spĺňajúce Vaše náročné požiadavky: Advanced-VFX Creative Studio - www.advanced-vfx.euSpoločnosť Advanced-VFX Vám poskytne bohatú ponuku služieb v oblasti spracovania návrhu a tvorby nasledovných produktov a služieb: TV Spoty, Reklamné videá, Animácie, 3D Vizualizácie exteriérov a interiérov, Flash grafika, Produkcia Video klipov, VJs Servis a ďaľších grafických služieb za adekvátnu cenu.Kvalitne vzdelaný a kreatívny pracovný tím v spojení s najmodernejšími pracovnými trendami, technológiami a dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.

Kreatívne štúdio Advanced-VFX analyzuje Vaše potreby a prináša inovatívne, moderné a dynamické riešenia. Ku svojim klientom pristupuje zodpovedne a bez rozdielu, preto k ich zákazníkom patria drobní živnostníci , podnikatelia, speváci, skupiny, televízie, architekti aj veľké developerské spoločnosti.Vízia do budúcnosti:
Advanced VFX má ambíciu stať sa trhovým lídrom v poskytovaní animátorských a grafických služieb svojím klientom . Cieľom je maximálna spokojnosť zákazníka a neustále zvyšujúca sa kvalita služieb.

Narastajúci počet spokojných klientov si môžete pozrieť priamo na http://www.advanced-vfx.sk/referencie/

Neostáva nám nič iné len doporučiť kreatívne štúdio Advanced-VFX pre ich zodpovedný prístup a vysoko kvalitné riešenia.

Hodnotenie:
   

Diskusia

 
 
  • Diskusia je momentálne prázdna.
 

: najnovšie články k téme

TS: Virtuálny veľtrh práce Clickjobfair
Na Slovensku sa 26. - 29. októbra uskutoční virtuálny veľtrh práce Clickjobfair, ktorého cieľom je otvoriť novú formu dialógu medzi zamestnávateľmi a kandidátmi o prácu... viac »
06.10.2010
 
TS: HP sprístupní digitálnu knižnicu Paula McCartneyho prostredníctvom privátneho cloudu
HP a spoločnosť MPL Paula McCartneyho chystajú revolúciu pre fanúšikov umenia z celého sveta... viac »
06.10.2010
 
TS: Najmenší vreckový organizér Motorola triedy Enterprise Digital Assistant ES400
Profesionální zařízení nabízí komplexní hlasové a datové funkce, které potřebují mobilní pracovníci pro příjem a zpracování informací a rychlou reakci... viac »
06.10.2010
 
Hotel odrazom vytvára slnečné „lúče smrti“
V Las Vegas vyrástol nový hotel Vdara. Táto 57-poschodová budova pre svoje zakrivenie funguje ako obrovská parabola, ktorá slnečné žiarenie smeruje na menšiu plochu. Neúmyselne tak dochádza k výhrevu priestorov v okolí vonkajšieho bazéna.. viac »
06.10.2010
 
Mobilný telefón so 14 Mpix fotoaparátom, Androidom a ešte niečím navyše
Vyzerá ako fotoaparát, ale je to mobilný telefón. Aj takto by sa dal charakterizovať inteligentný telefón Altek Leo 3.5G bežiaci na operačnom systéme Android 2.1, ktorý obsahuje 14 Mpix fotoaparát s trojnásobným optickým priblížením.. viac »
06.10.2010