TV & Reklamné spoty, Led Reklama, 3D vizualizácie, Flash grafika a iné služby

E-mail: info@advanced-vfx.eu
Tel.: +421 907 211 712

Animácie 3D a 2D

3D animácia a 3D reklama - Naše štúdio ponúka profesionálne 3D animácie pre reklamné a filmové účely. Vďaka cenovej dostupnosti a kvalite technológií sa 3D animácia bežne využíva pri výrobe reklám. 3D animácia je veľmi silný nástroj pre prezentáciu, prináša do filmových prezentácií veľmi efektívny prvok.

Výhody 3D animácie
- zábery, ktoré by sa natáčali niekoľko dní v ateliéri a potom ešte postprodukčne spracovávali, vieme vďaka 3D či 2D animácii vytvoriť vo virtuálnom prostredí za zlomok ceny takéhoto živého natáčania.

Využitie 3D animácie je pre upútavky, znelky, reklamné spoty. 3D animácia dala pohyb aj inak vymysleným postavám, alebo predmetom. V architektonike dá možnosť prejsť ešte neexistujúcim objektom, simuluje stavbu budov či výstavných expozícií. 

Potrebujete vyrobiť 2D/3D animáciu? Stačí nám zadať poklady, Vašu predstavu ako by to všetko malo vyzerať a ostatné nechajte na nás. Tvorba a výroba 2D 3D Animácií, alebo animovaných filmov pre nás nie je žiadny problém. Definícia animácie je z latinského slova „anima" čo znamená duša a animovať znamená vkladať niečomu dušu - práve o to sa snaží náš tím.

Profesionálna 3D Animácia - 3D a 2D Grafika

Vieme vyrobiť profesionálne realistické 3D animácie podľa Vašich požiadaviek. Na ukážku našich prác si môžete pozrieť nasledovné referencie.

Animácie 3D a 2D

Animácie 3D a 2D realizované našou spoločnostou

Ukážka

Pro zobrazení obsahu si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení obsahu si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Předběžná cenová kalkulácia

Kontaktný formulárCopyright © 2009-2019 www.advanced-vfx.sk. Všetky práva vyhradené. ~ realizace Firefly Media