TV & Reklamné spoty, Led Reklama, 3D vizualizácie, Flash grafika a iné služby

E-mail: info@advanced-vfx.eu
Tel.: +421 907 211 712

O nás

Potrebujete pre Vaše podnikanie Reklamné spoty, Led Reklamu, 3D vizualizácie interiérov či exteriérov, Flash grafiku  prípadne ďaľšie grafické a animátorské služby? Máme pre Vás pripravené profesionálne riešenia spĺňajúce Vaše náročné požiadavky.

Spoločnosť Advanced VFX Vám poskytne bohatú ponuku profesionálnych animátorských a grafických služieb v oblasti spracovania návrhu a tvorby resp. výroby nasledovných produktov a služieb: Spoty, Reklamne videá, Animácie, 3D Vizualizácie exteriérov a interiérov,  Video spoty, Flash banner, SEO + Web Tvorba, Grafické služby a ďaľších služieb za adekvátnu cenu.

Náš kvalitne vzdelaný a kreatívny pracovný tím v spojení s najmodernejšími pracovnými trendami, technológiami a dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti dokáže uspokojiť aj najnáročnejších klientov.

Pracujeme pre Vás, analyzujeme Vaše potreby a prinášame inovatívne, moderné a dynamické riešenia. V prístupe ku svojim klientom nerobíme žiadne rozdiely, a tak k našim zákazníkom patria drobní živnostníci , podnikatelia, uznávané spoločnosti, speváci, skupiny i televízie, architekti aj veľké developerské združenia.

Media Leaders s.r.o. je držiteľom medzinárodne uznávaného certifikátu systému manažérstva kvality EN ISO 9001:2008
Viac info nájdete TU
iso certifikát 9001:2008

Vízia do budúcnosti:
Advanced VFX má ambíciu stať sa trhovým lídrom v poskytovaní animátorských a grafických služieb . Naším cieľom je maximálna spokojnosť zákazníka a neustále zvyšujúca sa kvalita našich služieb - Televízny spot, Video spot, Vizualizácie, Animácie.

Medzi naše najväčšie projekty patria napríklad 3D vizualizácie pre diaľnicu D1, vizualizácia vyraďovaňia jadrovej elektrárne Mochovce, Televízne spoty pre spoločnosť TIPSPORT ako aj mné ďaľšie televízne spoty pre televízie ako JOJ, Markíza, STV.

Pre predstavu o našich schopnostiach a skúsenostiach, Vám doporučujeme prezrieť si naše portfólio a ak Vás tieto argumenty presvedčili a rozhodli ste sa využiť naše služby, môžete nám odoslať Vašu predbežnú objednávku. Na základe ktorej Vám vyčíslime predbežnú cenovú kalkuláciu V prípade, že máte na nás ďaľšie otázky neváhajte a kontaktujte nás pomocou mailového formulára resp. telefonicky.


Staňte sa aj Vy našimi spokojnými zákazníkmi a nechajte nás pracovať pre Vás..


Kontaktný formulárCopyright © 2009-2019 www.advanced-vfx.sk. Všetky práva vyhradené. ~ realizace Firefly Media